MAMAK NAKLİYE, FİRMALAR

MAMAK, CEBECİ, SEYRAN, SİTELER, KARAPÜRÇEK NAKLİYE EV TAŞIMA

Ankara’nın en eski semtlerinden olan mamak bölgesinde Atlantistrans olarak en uygun fiyata uzman ekibimizle eşyalarınız kırılmadan zarar görmeden aynı gün içerisinde paketli ve ambalajlı olarak gideceği yere kaliteli ve bir şekilde taşınmaktadır. Evinizde bulunan beyaz eşyalar, mobilyalar, elektronik eşyalar ve dolaplar son sistem ambalaj malzemesi ile paketlenerek taşıma esnasında gelebilecek tüm risklere karşı önlemi alınmaktadır.

Tuzluçayır ve Karapürçek gibi yeni binaların yapıldığı ve yeni yerleşim olduğu bölgelerde ise nakliyat firmalarının az olması firmamızın çok tercih edilmesine sebep olmaktadır. Taşıma işinin ciddiyetinin bilincinde olan kuruluşumuz eşyaların alındığı yerden gideceği yere kadar tüm detayları düşünerek hassas bir şekilde taşır.

Siteler ve aydınlıkevler gibi işyerlerinin olduğu bölgelerde ise kurumsal çözümler sunmaktayız. Komple bina ve mağza taşınması gibi alanlarda şirket çalışanlarımız yüksek deneyime sahip olup kurum ve kuruluş taşımalarında önceden tecrübeye sahiptir. İşyerinizde bulunan tüm taşınacak ekipmanın monte ve demontesi konusunda çalışan personelimiz mevcuttur.

Cebeci, seyran ve kurtuluş gibi öğrenci ve bekar eşya taşımasının olduğu semtlerde küçük araçlarımız ile uygun fiyata kısa zamanda hızlı ve kolay şekilde hizmet sunmaktayız. Ayrınca şehrin güney bölgesinde yer alan kayaş semtindede nakliye alanında hizmet vermekteyiz. Bizi tercih eden tüm müşteri portföyümüze teşekkür eder yeni ev ve iş yerlerinde mutlu bir zaman geçirmelerini dileriz.