GÖLBAŞI EVDEN EVE NAKLİYECİLER

GÖLBAŞI, İNCEK, YAPRACIK, BEYTEPE NAKLİYAT VE EŞYA TAŞIMACILIĞI

Kamu personellerinin yer aldığı toplu konut idaresinin yapmış olduğu yüksek katlı bloklarının yer aldığı gölbaşı bölgesinde firmamız şehiriçi ve şehirler arası evden eve ofis taşımacılığı alanında yeni model yük asansörümüz ile eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Deneyimli personeller ile evinizde yer alan tüm eşyalarınız havalı naylon, kraft kağıt ve karton koliler ile ambalajı yapılarak gideceği yere kadar en iyi şekilde korunmaktadır.

Taşınma öncesi eşyalarınızın durumunu ekspertiz yaparak taşınma günü asla süprizle karşılaşmaz ve ekstra maliyet ödemezsiniz. Kapalı çelik kasa araçlarımız en yoğun ev eşyalarını tek sefer taşıyacak kapasiteye sahip olup çalışan tüm ekibimiz kendi alanında uzman maaşlı personelimizdir.

İncek ve yapracık gibi yeni yerleşim alanlarında Atlantistrans nakliyat olarak sigortalı bir şekilde titiz bir çalışma ile villa ve yüksek katlı binalarda profesyonel olarak taşıma faliyeti ağırlıklı olarak vermekteyiz. Nakliyat firmalarının az olduğu bu bölgede firmamız telefonları aracılığı ile ev ve iş yerinizin taşınması için ekspertiz çağırarak eşyalarız için uygun fiyat teklifini alabilir ve sözleşmeli olarak söz verilen zamanda pratil bir şekilde taşınabilirsiniz.

İncek Beytepe ahlatlıbel gibi villaların yoğun olduğu yerlerde eşyaların yoğun olmasının sebebiyle firmamızda 9 metre genişliğinde yüksek boy araçlar ile eşyalarınız tek seferde gün içerisinde en iyi paketleme ile sorunsuz güvenilir bir şekilde taşınmaktadır. Referans ve müşteri memnuniyeti konusunda hassas olan kuruluşumuz daima üst düzey kalite prensibiyle nakliye çözümleri üretir.