KARGO PARSİYEL TAŞIMA

ETİMESGUT BAĞLICA EVDEN EVE, EŞYA TAŞIMACILIĞI

Şehrin batı tarafında kalan bu bölgede evden eve ve ofis taşımacılığı konusunda faliyet sunan şirketimiz eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşımasını en iyi şekilde üstlenmektedir. Yeni yerleşim alanı olan ve yüksek katlı sitelerden oluşan bu bölgede evinizi ve ofisinizi deneyimli kadromuz ile sigortalı olarak taşıma faliyeti sunuyoruz.

20.Kata kadar yük asansörümüz ile eşyalarınız etimesgut bağlıca bölgesinde en yüksek katlarda en az risk ile taşınmakta olup zaman anlamında çok kısa sürede hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın hepsi son sistem paketleme malzemeleri ile ambalajı yapılarak şehrin her bölgesine kapalı çelik kasalı araçlarımız sayesinde yurdun her yerine çizilmeden kırılmadan zarar görmesini engelleyerek transferini yapmaktayız.

Yeni model araçlarımızın hepsi bağlıca ve etimesgut bölgesinde oturan elit sorunsuz taşıma isteyen müşteri kitlesine uygun yeni model kapalı içerisin mobilya kaplı araçlardan oluşmaktadır. Firmamızda çalışan tüm elemanlarımız kendi personelimiz olup nakliyat sektöründe en az 10 yıllık deneyime sahip marangoz, elektrik, tesisat ve demonte konusunda tecrübeye sahiptir.

Etimesgut nakliye firmaları arasında iyi bir prestije sahip olan şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak iyi bir referans portföyüne sahiptir. Bağlıca nakliyat işlemleri için bizi tercih eden aile ve iş yerine yöneticilerine teşekkür ederiz.