KARGO PARSİYEL TAŞIMA

Dikmen, Öveçler, Balgat Nakliye Firmaları ve Asansörlü Eşya Taşıma

Çankaya bölgesinin en çok nüfusa sahip olduğu ve merkezi yerleşim alanı olan bu bölgede sürekli olarak nakliye hizmeti sunan firmamız özellikle dikmen bölgesinde fiziksel evden eve nakliyat hizmeti ağırlıkla sunmaktadır. Kamu kurumlarında çalışanlarının ağırlıklı olduğu bu bölgede uygun fiyatlı olarak ev ve ofis eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

Semtin üst doğu kısmında yer alan öveçler, cevizlidere ve balgat bölgelerinde yüksek katlı sitelerin olduğu yerleşim alanlarında genellikle asansörlü olarak nakliyat çözümleri üretmekteyiz. Öncelikle müşterinin istekleri doğrultusunda ekspertiz hizmeti vererek işin daha pratik ve hızlı çözümlenmesini sağlayarak gerekli ambalaj ve çalışan sayısını önceden belirlemekteyiz.

Ev ve iş yerinde bulunan eşyaların sayısına göre gerekli ambalaj malzemesi önceden belirlenerek tüm eşyaların hepsi yeni taşınacak alana sorunsuz bir şekilde paketlenerek götürülmektedir. Sokullu ve oran gibi bölgelerde özellikle eşyaların normale göre daha fazla olması nakliyat firmaları’nın aynı gün içerisinde iki defa taşıma yapmasına bazen neden olmaktadır.

Eşyaların önceden ekspertizi yapılması bu tip sorunların önüne geçilmesini engeller. Deneyimli kadromuz ve yeni büyük araçlarımız ile bu önemli semtlerde eşya nakliye işlerinizi en düşük bütçe ile sorunsuz bir şekilde yapmaktayız.